BLOG

Diskusní téma: BLOG

Datum: 26.08.2015

Vložil: Wan

Titulek: poděkování

Moc a moc děkuji za články od Serapise, na které jsem narazil už před léty, skvělým způsobem vysvětlené principy fungování Vesmíru - energií - a nás v něm. Tato moudrost by si zasloužila být v knižní podobě a snad i cizojazyčně. Takže milá Mílo díky moc a přeji vše dobré :-))

Datum: 26.09.2013

Vložil: Vlaďka Marková

Titulek: děkuju vesmíru

Mílo,teď vidím, že když jsem si přála učitelku, myslela jsem přesně Vás. Poslouchám Vaše přednášky a nechávám se zaplavovat poznáním, které se každou větou stupňuje. Občas musím přehrávání zastavit, aby mi nevypadly pojistky :-)
Těším se tam, kam mě vedete. A děkuju.
Vlaďka Marková

Datum: 10.01.2014

Vložil: Kateřina Machů

Titulek: Re: děkuju vesmíru

Paní Vlaďko nezlobte se, že se tak drze ptám ale sháním bývalou kamarádku z Košumberku z Lůže co tam ležela na dětském pavilonu se mnou. . Nejspíš je to jen shoda jména a příjmení. dříve jsem se jmenovala Kotyšková a když jsem tam ležela bylo mě 13. A Ta Vlaďka byla z Prahy. Hledám i na facebooku.

Datum: 30.01.2014

Vložil: Vlaďka Marková

Titulek: Re: Re: děkuju vesmíru

Kateřino, to je jiná Vlaďka. já jsem se ve 13 jmenovala jinak :-) držím palce, abyste tu pravou našla

Datum: 24.11.2012

Vložil: Míla Rejlková

Titulek: Otázky, připomínky, postřehy o vnitřním i vnějším světě

Milé lidi....kromě svých vstupů na aktuální témata bych zde ráda dala příležitost i vám - zeptejte se, co byste o věcech, kterými se zabývám, potřebovali slyšet, co byste se rádi dozvěděli. Bude-li téma otázky zajímavé, vznikne zde nový vstup.:-)

P.S.

Příspěvky nekonstruktivní, do cizích práv zasahující či někoho-něco urážející či hanobící budou po zásluze smazány! Diskutujte prosím ve smyslu pozvedání své i společné energie, nikoli s cílem ji snižovat.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek