Diskuse

Témata co vás zajímají

Datum: 08.08.2014

Vložil: Sylva Klemová

Titulek: Dotaz

Dobrý den, paní Mílo, chtěla bych se, prosím, zeptat, zda opravdu Váš životní zlom zapříčinilo otevření vědomí nebo zda k otevření vědomí došlo životním zlomem, jak tomu tak často bývá. Na stránkách "Cesty duší" o sobě píšete: "...přes dráhu klasického vědce v oboru aplikovaných přírodních věd. Po životním zlomu, který zapřičinilo otevření mého vědomí pro vnímání jemných energií," Děkuji.

Datum: 13.04.2014

Vložil: anitraM

Titulek: Svet za zrkadlom

Milá Mílo...
ďakujem za poučné články, ktoré mi zapadajú do môjho vnímania na ceste za poznaním. Píšete o zaujímavých veciach, za ktoré som vďačná aj Vám, aj vášmu duchovnému učiteľovi. Som rada, že som bola navedená na Vašu stránku.
Želám veľa svetla a lásky na vašej ceste.

Datum: 11.04.2014

Vložil: Lukas

Titulek: napojenie

dobry den, pani Rejklova, nevedeli by ste mi poradit ohladne mojho problemu? uz cca pol roka mam psychicke problemy a bolo mi povedane, ze mam silne napojenie od niekoho, ale neviem od koho a ako sa toho zbavit...zelam krasny den

Datum: 25.07.2013

Vložil: Olga

Titulek: Nové stránky

Miluško, krásné, příjemné a doufám, že hodně poučné pro mnoho lidí!

Datum: 19.03.2013

Vložil: Azarita Tiu

Titulek: Nové stránky

Dobrý den, miluju Vaše přednášky a stýská se mi po Cestách duší, kde jsem si dostatečně užila nejen jich. Ok. Čas jde dál a Vy máte nové stránky. Jsem za to ráda, jen se chci zeptat, jak to bude pokračovat dál. Už dlouho se nic neděje.
Děkuji a přeji krásné dny a ještě lepší myšlenky. ;-)

Datum: 21.11.2012

Vložil: Míla

Titulek: Uvítání na nových stránkách

Ahoj všichni známí i neznámí. Konečně jsem se odhodlala otevřít si svoje stránky coby spojovací bod ke sdílení se, takže vás tu všechny vítám a těším se na inspirativní popovídání.:-)

P.S.

Příspěvky nekonstruktivní, do cizích práv zasahující či někoho-něco urážející či hanobící budou po zásluze smazány! Diskutujte prosím ve smyslu pozvedání své i společné energie, nikoli s cílem ji snižovat.

Datum: 24.11.2012

Vložil: Hanka

Titulek: Re: Uvítání na nových stránkách

Ahoj Mili, krásné stránky a dobrý nápad:)

Datum: 02.12.2012

Vložil: Jája

Titulek: Re: Uvítání na nových stránkách

Blahopřeji ke krásným stránkám. Díky za to že přišly. Mohly být již dříve.Nyní jsou v pravý čas a tak přeji hodně úspěchů nejen Vám paní Rejlková a Vašim stránkám, ale i všem jejich návštěvníků.

Přidat nový příspěvek