Informace o mně a mé práci

Mojí hlavní tématikou je práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci, řešení negativních vnitřních nastavení "zdrojového kódu" člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti, a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.

Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Múžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Základem individuální společné práce jsou pravidelná dvouhodinová sezení v Praze nebo v Havlíčkově Brodě v intervalu 4-6 týdnů, kde společně rozebereme vaše problémy, budete moci pochopit jejich hlubší strukturu a příčíny, a přímo na jejich řešení se naučíte patřičné techniky, jak nevyhovující vnitřní mechanismy nahradit novými. Cena jednoho dvouhodinového sezení je 1200 Kč. V ceně je zahrnuta i zvuková nahrávka použitých technik, s nimiž pak dále můžete pracovat. Při osobní práci s klienty používám tachyonovou energii, více na www.planet-tachyon.com/CS/tabid/315/language/cs-CZ/be/bohemia/Default.aspx?userid=bohemia . Tachyonové pole umožňuje mnohem rychleší práci se všemi psychickými vzorci, protože je v něm omezen rušivý vliv psychických bloků a člověk se mnohem snáze dostane do nadhledu potřebného pro nové nastavení psychického pole.

Pro získání všeobecného přehledu o obsahu práce s vědomím tak, jak jej nabízím, lze navšívit sekci semináře, kde se dozvíte, jak získat  přístup ke všem zvukovým nahrávkám existujících přednášek a seminářů.  Oznámení o nich naleznete v novinkách na úvodní stránce či v sekci Akce. Semináře se konají pravidelně každý měsíc.

 

 

NOVINKA!

Pro lidi pracovně vytížené, v zahraničí anebo pohybově omezené nabízím možnost konzultací přes Skype.

Jednotlivé konzultace jsou v ceně 500 Kč/hod, při zakoupení celého ročního programu práce na sobě , tj. 12 hodinových lekcí 1x měsíčně, je cena 5000 Kč.

Platba předem, konzultace dle domluvy. Konkrétní podmínky možno domluvit mailem, je možné se domluvit též na kombinaci internetových konzultací s osobními sezeními.

 

Budete-li mít zájem o práci se mnou, kontaktujte mě prosím e-mailem nebo sms (e-mailovou adresu a tel.číslo najdete v sekci Kontakty). Vzhledem k povaze své práce nemohu brát telefony, takže prosím nevolejte. Neodpovím-li okamžitě na mail nebo sms, vydržte, jste v pořadí a vím o vás, odpovím jakmile to bude možné.:-)

 

 

Články

Povídání o metodě psychického rezonančního pole (PRP)

17.03.2013 17:06
            Základem pro tuto metodu je fakt, že jakýkoli objekt, který je součástí této reality, je obklopen energoinformačním polem, kterým se zapojuje do celkové sítě energie-informací, která propojuje vše, co existuje, do jednotného celku a tvoří...

Vize do budoucnosti - projekt na ozdravení mezilidských vztahů

11.01.2013 11:44
Když se rozhlédneme okolo sebe, neutěšená situace ve vztazích je viditelná všude. Rozšíříme-li totiž pojem „vztah“ na jakoukoli interakci mezi dvěma subjekty (člověk-člověk nebo člověk-systém), promítají se negativní vzorce chování, které jsou lidé zvyklí používat, do všech oblastí, kterých se...