Předurčení a osud - online Zoom setkání pátek 24.2. 20:00

17.02.2023 21:36

Od nepaměti se lidé snaží dopátrat, jaký vliv na jejich životy má předurčení, případně jaký osud na ně čeká. Oscilují přitom od úplného fatalismu k víře, že něco jako předurčení nebo osud vůbec neexistují. A my si povíme něco o tom, co se skrývá za oběma těmito pojmy ve světě, který existuje za zrcadlem materiálního 3D světa v úrovni příčin a podstat, kde se nastavují vzory pro zhmotňování konkrétní podoby fyzické reality.

 
Budete-li mít zájem se zúčastnit, pošlete prosím přihlášku na e-mail miluse.rejlkova@worldonline.cz nebo sms na číslo 776318953, kde uvedete své jméno a e-mailovou adresu.
Na účet 164049660/0600 prosím uhraďte částku 280,-Kč a do poznámky napište svůj e-mail.
Po obdržení platby vám na váš e-mail pošlu připojovací odkaz, na který v pátek 27.1. ve 20:00 kliknete a budete připojeni do komunikace. (Samozřejmě k tomu potřebujete mít funkční internetové připojení.) Sledování je možné přímo přes váš internetový prohlížeč, program Zoom mít stažený nemusíte.
Aplikace Zoom umožňuje sledovat setkání jak přes počítač, tak přes mobil.
 
Komunikace bude hlasová i obrazová, na své straně můžete ale kameru vypnout, nechcete-li být viděni. Rovněž komunikace hlasová je z vaší strany naprosto dobrovolná, můžete klidně jen poslouchat.
Budete-li chtít se aktivně zúčastnit diskuse, tak byste byli slyšet, potřebujete mikrofon, a pro lepší poslech i sluchátka. S mobilem v tomto není problém a notebooky mají většinou mikrofon vestavěný. Budete-li používat klasický počítač, tak pokud už něco nemáte, pořiďte si nějaký headset (sluchátka s mikrofonem).
 
Těším se na vás!
 

Srdečně zdraví Míla Rejlková